Cześć!

Fajnie, że tu trafiłeś. Dokładne informacje odnośnie tego kim jestem i czym jest ten blog znajdziesz na stronie O mnie. W skrócie, znajdujesz się w miejscu dla fotografów i pozujących, gdzie dzielę się przemyśleniami odnośnie swojej pasji. Co możesz zatem znaleźć na blogu?

 

Dla Fotografa

Tematy które poruszam są w większości poświęcone fotografii portretowej. Wszystkie poradniki i wskazówki znajdziesz w dziale ABC Fotografa.

Jeżeli nigdy w życiu nie bawiłeś się aparatem na poważnie a chcesz spróbować swych sił, zacznij od tekstu: Jak rozpocząć przygodę z fotografią?

Może Cię także zainteresować seria odnośnie zarysu sesji zdjęciowej – poznaj #101 porad fotograficznych, w których przeprowadzę Cię przez cały schemat działania jakim się posługuję.

Jeśli kręcą Cię tematy studia fotograficznego, zobacz artykuł Budżetowe studio portretowe oraz serię artykułów oznaczonych hashtagiem #studio.

 

Dla Modelki

W dziale Dla pozujących znajdziesz dużo informacji odnośnie pozowania, rodzajów sesji, umów i wszystkich innych spraw związanych z sesją z perspektywy modelki. Jest to świeża kategoria, więc zawiera niewiele artykułów, ALE zawsze możesz zapytać o interesujące Cię zagadnienie korzystając z zakładki Kontakt. Pomoże mi to rozwijać dział we właściwym kierunku.

 

i dla Geeka ;)

Jeśli też jesteś graczem, uwielbiasz komiksy, seriale i przedziwne formy spędzania wolnego czasu to na pewno odnajdziesz się w kategorii Po pracy. Jest to dział totalnie losowy, w którym piszę dokładnie o tym na co mam ochotę, nieważne czy to premiera nowej gry czy wypad na konwent. Jeśli chcesz mnie lepiej poznać, jest to właściwa zakładka.