Bardzo dobry fotograf i miły człowiek, pełen zapału i dobrych pomysłów. Doskonale rozluźnia atmosferę i sprawia, ze sesja staje się świetną zabawą. Jego fotografie bronią się same. Polecam każdej kobiecie sesję z Kamilem; redukcja nawet największych kompleksów – gwarantowana!

Monika

 

Kamil to taki typ fotografa, którego chce się poprosić, żeby wybrał właśnie Ciebie. Cierpliwy, z poczuciem humoru i głową pełną pomysłów, ale konkretny, bez pseudoartystycznego zadęcia i snobistycznej wizji, która jest tą jedyną słuszną – innymi słowy, po prostu świetny kumpel, który idzie obok, zabawia rozmową, rzuci dowcipem, a po drodze okazuje się, że jeszcze w międzyczasie narobił świetnych zdjęć, na których sama siebie nie poznasz.

Ola

 

Kamil jak obieca tak zrobi :) chyba każdy wychodzi z uśmiechem od ucha do ucha po sesji z nim. Fajne pomysły i patrzy duszą na to co chce pokazać poprzez fotografie :) POLECAM!!!

Jola, źródło: www.maxmodels.pl

 

Jak najbardziej polecam, miły facet, uśmiechnięty, towarzyski, przyjazny. A przede wszystkim dobry fotograf i organizator.

Ilona, źródło: www.maxmodels.pl

 

Bardzo spokojne, cierpliwe podejście do modelki, nawet jeśli nie ma ona wcześniejszego doświadczenia. :) Sympatyczna atmosfera, dużo radości z wspólnej pracy. Oby tak dalej!! :D

Kasia, źródło: www.maxmodels.pl

ref_jola

 

Świetny fotograf, potrafi stworzyć klimat sprawiający iż sesja zdjęciowa to świetna zabawa – Brak stresu gwarantowany. Miły, sympatyczny i wyrozumiały, ocean cierpliwości a na zdjęcia wystarczy popatrzeć. Polecam, polecam i jeszcze raz polecam.

Ola, źródło: www.maxmodels.pl

 

Sympatyczny fotograf, który wie czego chce. Pogada, rozśmieszy, a i dobrze wykona pracę. Jak najbardziej polecam!

Wiola, źródło: www.maxmodels.pl

Rozmycie tła - Portret | Uwaga Strzelam

 

Kamil to profesjonalny fotograf. Umie zadbać o miłą atmosferę, ma super pomysły na sesje i świetnie je realizuje. Podczas pozowania daje cenne rady, dzięki czemu można się też wiele nauczyć. Widać, że fotografia to Jego pasja, a pozowanie dla Niego to czysta przyjemność :) Nie mogę się już doczekać kolejnej współpracy, polecam! :)

Karolina, źródło: www.maxmodels.pl

 

Konkretny fotograf, jasno daje do zrozumienia, czego oczekuje i pomaga w realizowaniu pomysłów modelki. Polecam.

Justyna, źródło: www.maxmodels.pl