Podsumowanie maj

Sezon na grillowanie postanowiłem rozpocząć od zbierania punktów na rower. Dla odmiany, to ja zapozowałem do zdjęcia. Jakość usług niestety skandaliczna, bo za stówę otrzymałem fotografię czarno-białą, drukowaną chyba na drukarce igłowej. Masakra.

O czym można było poczytać w maju? Na pewno warto zwrócić uwagę na przygotowane przeze mnie TOP5 wartościowych seriali. Jeśli nie widziałeś jeszcze True Detective czy Black Sails, to pora nadrobić zaległości.

Wykonałem już pierwszą sesję wiosenną z GreenWithEnvy, gdzie tematem przewodnim była filcowa torba. Z innych zdjęć, możecie zobaczyć czym charakteryzują się portrety highkey.

Pewnie zauważyliście, że top strony został poddany drobnemu liftingowi. I tak, w ABC Fotografa znajdziecie porady i wskazówki odnośnie fotografii i sesji zdjęciowych. Możecie tam poczytać o tym jak wykonać ostre zdjęcie w niekorzystnych warunkach świetlnych. Poruszyłem też wierzchołek góry lodowej, czyli temat pozowania. Mianowicie, dowiecie się co zrobić, aby modelka nie patrzyła na sesji w obiektyw i zachowała się przy tym naturalnie.

Pojawił się także artykuł, w którym zachęcam do fotografowania w nietypowych, ciężko dostępnych miejscach, czyli urban exploration. Mam nadzieję zorganizować przez wakacje parę wypadów w tym klimacie. Zapraszam was tym samym do współpracy.

Udostępnij post dla znajomych:
Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on Tumblr0Pin on Pinterest0Share on Reddit0