Cześć! Nazywam się Kamil Beze, a to mój blog.

 

Ja

Na co dzień pracuję w korpo, czelendżuję czelendże i analizuję biznesy. Lubię swoją pracę, ponieważ jestem maniakiem porządku, organizacji i analizy. Aby nie dać się zwariować w wolnym czasie rozwijam się kreatywnie w dziedzinach fotografii i webdesignu. Czasem coś popstrykam, czasem coś pokoduję. Mam słabość do dziwnych czapek. Interesuję się szeroko pojętym rozwojem osobistym i uwielbiam dzielić się wiedzą z innymi. Stąd też zrezygnowałem z wyczynowego leżenia bykiem na rzecz prowadzenia bloga fotograficznego.

 

Uwaga Strzelam

Idea bloga jest prosta – zacznij działać. Planuj, myśl, strzelaj zdjęcia, ucz się. Chcę aby to miejsce dodało Ci energii w dążeniu do celu. Podzielę się z Tobą także sprawdzonymi metodami, które na bieżąco wdrażam do swoich rutynowych działań. Umieszczam tu także swoje prace, ponieważ sam ciągle się uczę i z chęcią przyjmę konstruktywną krytykę. Wiem, że jeszcze długa droga przede mną, ale z chęcią ją przejdę, aby móc przekazywać swoje myśli i spojrzenie na świat za pomocą fotografii.

Chciałbym pisać częściej, ale niestety nie wymyśliłem jeszcze jak rozciągnąć dobę do 36 godzin. Prowadzę to miejsce hobbystycznie, bez ciśnienia i niepotrzebnej spiny. Pomimo wiecznego zabiegania, zawsze znajdę czas, aby odpowiedzieć na Twojej pytania i wątpliwości odnośnie fotografii. Jestem otwarty na dyskusje, sesje i wypady plenerowe, więc jeśli myślisz, że możemy razem stworzyć coś ciekawego to nie wahaj się i skontaktuj się ze mną.

 

Wsiadł do autobusu człowiek ze świnią na głowie
Nikt go nie poratuje, nikt mu nic nie powie